28 жовтня 2017 року, в місті Коломия, з благословення та сприяння Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбувся “Форум активної православної молоді”.

В роботі Форуму взяла участь православна молодь Коломийської Єпархії віком від 14 до35 років.

Урочистий захід розпочався із молитви “Царю Небесний”, після чого Преосвященний Владика благословив проведення Форуму. Керівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації ієрей Петро Данильчик провів презентацію сайту відділу, який знаходиться за адресою: www.pravmolod.com

Далі із доповіддю «Психологія молодіжного середовища» виступила психолог Ірина Пушкарук, а генеральний директор компанії “Best-run Consulting” Володимир Білоус розкрив тему: «Місія і покликання молоді Третього тисячоліття».

Після цього прозвучав виступ на тему: «Неформальна освіта в житті сучасної молоді», який виголосив керівник проекту “Space Up” Михайло Данищук.

Далі у роботі Форуму була запланована невеличка перерва, після якої виступили наступні спікери: відомий журналіст Мар’яна Мацьків розкрила тему: “ЗМІ і Церква, точки дотику”, асистент кафедри журналістики Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Наталія Марчук виступила із доповіддю: «Філософія молодіжної спільноти: цілі, інструменти, методи», а доповідь: «Молодь і проекти» виголосив Назар Тодорів – голова благодійної організації “Konyk help”.

Із заключною доповіддю «Церква і молодь сьогодні» виступив керівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, настоятель Храму Вознесіння Господнього села Устеріки, Верховинського благочиння ієрей Петро Данильчик.

Після кожної доповіді відбувалось жваве обговорення, молодь ставила доповідачам запитання та отримували вичерпні відповіді.

На завершення Преосвященний Владика Юліан подякував усім, хто долучився до проведення даного заходу та зазначив, що сучасна молодь – це покоління, яке відрізняється від старшого покоління: у них інші сфери зацікавленості, інше ставлення до світу та особливий підхід до поширення Слова Божого. Церква не може стояти осторонь їхніх запитів. І саме тому й специфіка даного Форуму полягає в тому, що доповідачами тут були люди, які, будучи практикуючими християнами, досягли успіхів та зламали стереотип про неможливість поєднання віри в Бога та успішної кар’єри.

Завершився урочистий “Форум активної православної молоді” спільною молитвою “Достойно є”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.