14 травня 2018 року, в приміщенні кіноконцертного залу «Арена- центр» міста Івано-Франківська, відбувся обласний Форум сім’ї.

 З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та, на запрошення начальника управління культури, національностей та релігії Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимира Васильовича Федорака, участь у заході взяли: заступник керівника Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, священик Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Торговиця, Городенківського благочиння прот. Ігор Івасютин; працівник Єпархіального відділу по взаємодії з навчально-освітніми та виховними закладами, настоятель Храму Святого Великомученика Юрія Переможця села Острівець, Городенківського благочиння прот. Іван Михайленко; працівник Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації, священик Храму Святителя Миколая Чудотворця села Чортовець, Городенківського благочиння ієрей Володимир Молявчик, працівник Єпархіального інформаційно-видавничого відділу, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї ієрей Анатолій Момот, Іванна Івасютин, Іванна Михайленко та Глікерія Івасютин.

 Урочистий захід розпочався із звучання Духовного Гімну України «Боже Великий, Єдиний» та Державного Гімну України.

 Опісля до вітального слова запросили представників духовенства та релігійних організацій.

 Від Коломийської Єпархії зі словом до присутніх звернувся заступник керівника Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації прот. Ігор Івасютин, який зазначив: «У сім’ї надзвичайно важливе значення має жертовна любов чоловіка до жінки і жінки до чоловіка, які мають служити один одному, а не самі собі, бо і Господь через велику любов до людини: «прийшов не на те, щоб служили Йому, але щоб послужити». Також священик передав присутнім вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

 У ході Форуму із доповідями виступили: кандидат філософських наук, доцент кафедри культурології НПУ ім. М.П. Драгоманова, експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин – Буковинський Адріан; підлітковий лікар гінеколог, напротехнолог – Павлишин Ольга; представник УГКЦ – о. Йосафат Бойко та керівник благодійного фонду «Дотик ангела» – Олександр Тусик.

 Завершився Форум жвавим обговоренням наболілих питань у справах сімейного життя, а особливо необхідності забезпечення щасливого майбутнього українських сімей.

Leave a Reply

Your email address will not be published.